1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. בומנייט

בומנייט

ענף הריצוף בישראל נהנה בשנים האחרונות מתנופה של פיתוח. התקופה בה יכולנו למצוא בחנויות רק מבחר מצומצם של כ-10 סוגי ריצוף נשארה רק זיכרון רחוק. כיום, עבודות בטון מרהיבות ומיוחדות משתלבות בריצוף פנים וריצוף חוץ ליצירת מראה יוקרתי, עמיד, מעוצב ומיוחד.

השימוש בבטון כחומר גלם חזק ועמיד מבטיח עמידות לשנים רבות של שימוש. שיטות חדשות של עבודה עם בטון מאפשרות לכם ליהנות מכל היתרונות של הבטון יחד עם מוצרי הריצוף האיכותיים ביותר. טכניקות עבודה של בטון מוטבע, בטון מוחלק, בטון צרוב, בטון מלוטש ועוד, מכניסות אל הבית סגנון, עיצוב מרהיב ונוחות שימוש מקסימלית.

מהו ריצוף בומנייט?

אם הגעתם לכאן אתם כנראה מחפשים לדעת מהו ריצוף בומנייט שכולם מדברים עליו. אנו נסביר בקצרה על הריצוף ונמליץ על השירות של חברת האחים עלאא החלקת בטון לתוצאות הטובות ביותר. ריצוף בומנייט מייצג מותג בינלאומי וותיק שפותח בתחום הריצוף בשנות החמישים של המאה הקודמת. המותג מפעיל היום רשת גדולה של קבלנים המורשים לבצע את עבודות בטון דקורטיבי בשם המותג. הבחירה בריצוף בומנייט היא בחירה באיכות ברמה עולמית, אדריכלות מודרנית ותוצאות מרשימות ביופיין.


כיצד מתקינים את הריצוף?

התהליך מתחיל ביציקה של רצפת בטון העוברת תהליך של החלקה או הטבעה בטכניקה מתקדמת. לאחר ההחלקה מוחדרים אל השכבה העליונה של הרצפה חומרי צבע, החלקה וצריבה היוצרים את הגוון הרצוי. התוצאה הסופית תהיה ריצוף עם טקסטורה מיוחדת במראה מרהיב ומעוצב. על אף שמדובר ברצפה יצוקה אפשר לקבל גם מראה של אריחים.

טואול - בניית אתרים