בומנייט - ריצוף בטון לבית 

ענף הריצוף בישראל נהנה בשנים האחרונות מתנופה של פיתוח. התקופה בה יכולנו למצוא בחנויות רק מבחר מצומצם של כ-10 סוגי ריצוף נשארה רק זיכרון רחוק. כיום, עבודות בטון מרהיבות ומיוחדות משתלבות בריצוף פנים וריצוף חוץ ליצירת מראה יוקרתי, עמיד, מעוצב ומיוחד.

השימוש בבטון כחומר גלם חזק ועמיד מבטיח עמידות לשנים רבות של שימוש. שיטות חדשות של עבודה עם בטון מאפשרות לכם ליהנות מכל היתרונות של הבטון יחד עם מוצרי הריצוף האיכותיים ביותר. טכניקות עבודה של בטון מוטבע, בטון מוחלק, בטון צרוב, בטון מלוטש ועוד, מכניסות אל הבית סגנון, עיצוב מרהיב ונוחות שימוש מקסימלית.

מהו ריצוף בומנייט?

אם הגעתם לכאן אתם כנראה מחפשים לדעת מהו ריצוף בומנייט שכולם מדברים עליו. אנו נסביר בקצרה על הריצוף ונמליץ על השירות של חברת האחים עלאא החלקת בטון לתוצאות הטובות ביותר. ריצוף בומנייט מייצג מותג בינלאומי וותיק שפותח בתחום הריצוף בשנות החמישים של המאה הקודמת. המותג מפעיל היום רשת גדולה של קבלנים המורשים לבצע את עבודות בטון דקורטיבי בשם המותג. הבחירה בריצוף בומנייט היא בחירה באיכות ברמה עולמית, אדריכלות מודרנית ותוצאות מרשימות ביופיין.

מהו בטון דקורטיבי?

לאחר שנים רבות בהן עשינו שימוש רק באריחי קרמיקה לריצוף הבית וחיפוי קירות, היום כבר יש פתרונות טובים יותר. טכניקות עבודה חדישות עם בטון מחליפות בהצלחה את שיטת אריחי הקרמיקה. כל מי שכבר התקין בעבר אריחי קרמיקה מכיר את האריחים הרופפים, את השברים והשריטות האריחים ואת כאב הראש המתלווה לניסיון להחליף או לחדש חלק מהריצוף.

אם אתם מחפשים פתרון ריצוף חכם יותר לבית הגיע הזמן שתצעדו קדימה ותשאירו את אריחי הקרמיקה מאחור. ריצוף בטון בסגנון בומנייט הוא הזדמנות לקבל מראה טבעי, מעוצב וחזק. אם תמיד חלמתם על ריצוף במראה אבן טבעית יש לכם עכשיו הזדמנות להגשים את החלום. ריצוף בומנייט אידאלי לשימוש פנימי וחיצוני.

כיצד מתקינים את הריצוף?

התהליך מתחיל ביציקה של רצפת בטון העוברת תהליך של החלקה או הטבעה בטכניקה מתקדמת. לאחר ההחלקה מוחדרים אל השכבה העליונה של הרצפה חומרי צבע, החלקה וצריבה היוצרים את הגוון הרצוי. התוצאה הסופית תהיה ריצוף עם טקסטורה מיוחדת במראה מרהיב ומעוצב. על אף שמדובר ברצפה יצוקה אפשר לקבל גם מראה של אריחים.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים