1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. בטון אדריכלי

בטון אדריכלי

המחויבות של האחים עלאא לספק לכם את התוצאות הטובות ביותר, היא שמחייבת אותם בשימוש בחומרי גלם איכותיים ובטכניקות העבודה החדישות והטובות ביותר. מגוון המוצרים מבטיח פתרון ריצוף בטון אדריכלי מעוצב לכל מתחם. ישנם סגנונות המשתלבים בבתי מגורים, סגנונות פופולריים באולמות אירועים/מתחמי נופש, סגנונות המיועדים למשרדים, סגנונות ללופטים מעוצבים, עיצוב חיפוי קירות בבטון ועוד. היכולת להתאים לכל לקוח את המוצר המתאים לו ביותר מוכיחה את הפוטנציאל הרב הטמון בעבודת בטון מודרנית.

מזה שנים רבות שחברת האחים עלאא מובילה בתחום עבודות הבטון המודרניות. קשה להאמין שחומר הגלם העיקרי ברצפה המבריקה והמעוצבת שתקבלו בתום הפרויקט הוא בטון אפור וחסר חן. רמת גימור גבוהה יחד עם טכנולוגיה חדישה, ניסיון וידע, מאפשרים את השגת התוצאות המרשימות והעמידות ביותר. מוצרי בטון אדריכלי ידועים כמותאמים לאקלים הישראלי הלח. ניתן לשלב אותם ללא כל חשש בבתים ודירות בקרבת חופי הים וגם באזורים המאופיינים בתנאי אקלים קיצוניים.

עיצובים עם בטון אדריכלי

עם השנים התפתחה הטכנולוגיה בתחום וכיום ניתן לייצור אלמנטים מיוחדים ומרהיבים תוך שימוש בבטון. אתם בוחרים את צבע הריצוף, העיצוב והטקסטורה. אם אתם מעוניינים לקבל עוד מידע על אפשרויות העבודה עם בטון מודרני, מחירים והתאמה, צרו קשר עם האחים עלאא.

ריצוף בטון אדריכלי מתאים לשימוש על כל סוגי המשטחים. ניתן כך לחדש רצפת קרמיקה או עץ מבלי להסיר את הרצפה הקיימת. הדגמים הפופולריים ביותר עם בטון מוחלק במראה מבריק או מט, בטון סטמפס עם טקסטורות של אבנים/בריקים, בטון במראה עתיק וריצוף בטון במראה של אבן טבעית.

מקורו של הבטון האדריכלי

תהליכי ייצור חדישים בתעשיית הבנייה הם אלו המאפשרים היום את עבודות הבטון האדריכלי. החומרים עמם מערבבים את הבטון על מנת לקבל את המראה הסופי הם חומרים חדישים ומיוחדים. התהליך בו אנו מייצרים היום בטון עם סיבי זכוכית צפופים לקבלת בטון חזק, עמיד בפני כתמים, עמיד בפני נוזלים וידידותי לסביבה, לא היה זמין בעבר. התוצאות המרהיבות יחד עם רשימת יתרונות ארוכה, הפכו את הבטון האדריכלי לבחירה של רוב האדריכלים לעיצוב הבית המודרני.

טואול - בניית אתרים באינטרנט