1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. בטון דקורטיבי

בטון דקורטיבי לריצוף

יציקות בטון משמשות מזה שנים רבות לטובת ריצוף חזק ועמיד. יציקה של בטון גולמי כפתרון ריצוף מביאה עמה יתרונות רבים. בעבר, בכדי ליהנות מהעמידות של הבטון היה עליכם להתפשר משמעותית בתחום העיצוב, כיום כבר אפשר ליהנות מכל העולמות. עבודות בטון דקורטיבי של חברת האחים עלאא החלקת בטון הופכות כל רצפת בטון וכל משטח ישן למעוצבים מרהיבים, נוחים לשימוש, נוחים לניקוי ומיוחדים במינם. אם אתם מחפשים את הדרך לחדש את ריצוף הבית בסגנון מודרני או סגנון כפרי (מראה של אבן טבעית), הגעתם למקום הנכון.

חברת האחים עלאא החלקת בטון היא חברה וותיקה ומובילה בתחום המבצעת עבודות בטון דקורטיבי בעבור לקוחות פרטיים, מוסדיים ועסקיים. החברה מתמחה בעבודות ריצוף וחיפוי מודרני על בסיס בטון. שימוש בחומרי גלם איכותיים הוא הדרך להבטיח בכל פרויקט עמידות מקסימלית, תוצאות מרהיבות ושביעות רצון מלאה של הלקוח.

בטון דקורטיבי לריצוף הגינה

על מנת לנצל באופן מקסימלי את שטח החוץ של הבית אתם זקוקים לפתרון ריצוף עמיד, חזק ויציב. רצפת בטון אידאלית לשימוש בתנאי חוץ, הבטון עמיד בפני לחות, רטיבות, גשמים, חום וקור. היכולת של הבטון לשאת משקל רב מאפשרת הצבת אדניות גדולות וכבדות ללא חשש. העיצובים המומלצים בעבור גינות יהיו ריצוף בטון דקורטיבי במראה של אבן טבעית, מראה קרשי עץ ומראה של בריקים.

תוספת של קיר בטון דקורטיבי

השקעה בעיצוב דקורטיבי מיוחד של קיר אחד בבית תצליח לייצור אפקט מרשים לעיצוב הבית כולו. חיפוי בטון לקירות נעשה תוך שימוש בשכבה דקה בת 3 מילימטר בלבד. השכבה הדקיקה מבטיחה שמירה מלאה על שטח החדר. תוספת שכבת הבטון לקיר משמשת גם לחיזוק הקיר ושיפור האקוסטיקה. אם אתם מחפשים את הדרך להפוך את קירות הבית מעוצבים יותר, חזקים יותר וגם להיפטר מהרעש של השכנים, חיפוי בטון דקורטיבי לקירות הוא הפתרון.

הקיר כיצירת אומנות

עבודות הבטון הדקורטיביות של האחים עלאא הן יצירות אומנות לכל דבר. קשה להישאר אדישים אל מול התוצאה הסופית. עוד יותר קשה יהיה להאמין שמדובר בקיר עשוי בטון פשוט. המראה הייחודי של קירות הבטון הופך אותם דומיננטיים ומשדרג את עיצוב הבית כולו.

טואול - בניית אתרים