1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. בטון מוחלק

בטון מוחלק לסגנון עיצוב מודרני

בטון שנחשב חומר לבנייה בלבד,היום בטון נחשב טרנד בתחום ה עיצוב ונחשב חומר טבעי ומיוחד בטון מוחלק ל ריצוף פופלרי מאוד אם זה ל מסעדה,משרדים,או לכל עסק,גם אפשרי בבתים פרטיים ריצוף בטון מוחלק או בטון מוחלק לקירות,מדרגותגגות.

חברת האחים עלאא החלקת בטון גאה להציג עבודות בטון מוחלק לעיצוב מודרני מרהיב של מבנים פרטיים ומסחריים. השימוש בבטון מתאים לאזורי חוץ ואזורי פנים. הבטון עמיד בפני רטיבות, אידאלי בעבור האקלים הישראלי ומתאים גם להתקנה על תשתית קיימת של ריצוף קרמיקה. התוצאה הסופית תהיה רצפת בטון אחידה ומעוצבת בהתאם לדגם שנבחר. אם בחרתם לבצע התקנה על גבי רצפת קרמיקה קיימת חשוב שתדעו שתתוקן שכבה בת 3 מילימטרים בלבד של בטון לטובת שימור גובה החלל.

עבודות בטון מוחלק המתבצעות על ידי צוותים מקצועיים ומנוסים מסתיימות בתוצאות מרהיבות ואיכותיות. אתם כלקוחות תקבלו ריצוף הומוגני חדשני וחזק. אם אתם אנכם בטוחים באיזה דגם של בטון דקורטיבי כדאי לבחור צרו קשר עם האחים עלאא להתייעצות וקבלת הסברים מפורטים על היתרונות של כל דגם.

עמידות מושלמת למשך שנים

רצפת בטון מוחלק נחשבת לבחירה של איכות ועמידות. הבטון הוא חומר גלם חזק מאוד אותו נחזק עוד יותר עם שכבת חומר מגן להגנה מפני שחיקה והכתמה של הריצוף. שימוש בבטון מוחלק הוא הדבר החם בעולם האדריכלות ובחירה של המעצבים המובילים בעבור דירות היוקרה. שלל עיצובים, צבעים וטכניקות פותחים בפני מעצבי הפנים עולם חדש של אפשרויות עיצוב לריצוף המתחם.

כל שעליכם לעשות על מנת להגן על רצפת הבטון ולהפוך אותה עמידה לשנים רבות הוא לחדש אחת לתקופה את שכבת חומר המגן. כמו כן, חשוב יהיה לעיין בהנחיות התחזוקה והטיפול בריצוף בטון מוחלק. ניתן יהיה לעשות שימוש בחומרי ניקוי רגילים ללא חומצות. אין להשתמש בחומרי ניקוי המכילים חומצות על גבי ריצוף הבטון.

לאלו משטחים מתאים הבטון?

בהעדר שימוש באריחים הדורשים התאמה לגודל המתחם, רצפת בטון מוחלק אפשר להתקין בכל משטח מרובע, מעוגל, מלבני, קטן וגדול. בין אם המשטח ישר או אלכסוני במעט, ריצוף הבטון מתאים. עם סיום ההתקנה לא יהיה צורך בשמירה של אריחים נוספים לטובת תיקונים עתידיים. החסרונות הבודדים של רצפת הבטון באים לידי ביטוי בדרישה להימנע משימוש באקונומיקה ושאר חומרי ניקוי המכילים חומצות העלולים לקלף את השכבה העליונה של הרצפה.

טואול - בניית אתרים