1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. בטון מוחלק על קרמיקה

בטון מוחלק על קרמיקה

אם אתם מחפשים את הדרך להחליף את ריצוף הקרמיקה הקיים שלכם מבלי להסיר אותו הגעתם למקום הנכון. התקנת ריצוף בטון מוחלק אפשרית על גבי ריצוף הקרמיקה. בתום העבודה איש לא יוכל להבחין בכך שהייתה במקום בעבר רצפת קרמיקה. שכבה דקה בלבד של בטון מוחלק תותקן על מנת שלא לייצור תחושה של רצפה גבוהה.

לא אחת מתקבלות בענף הריצוף פניות מלקוחות המעוניינים להחליף את הריצוף הקיים בבית אך חוששים מאוד מהבלגן הכרוך בפירוק של הריצוף הקיים. אין ספק שהחלפה של הריצוף בבית אינה פשוטה כמו צביעה של קיר או החלפת ריהוט, אך כאשר יש בתמונה צוות מקצועי מיומן, מקצועי ואחראי, העבודה מסתיימת בתוך זמן קצר תוך מינימום שיבוש שגרת החיים בבית. חברת האחים עלאא החלקת בטון גאה להציג רמה גבוהה של מקצועיות ושירות עם תוצאות והמלצות שמדברות בעד עצמן.

מתי כדאי לבחור ריצוף בטון מוחלק על קרמיקה?

הבחירה בריצוף בטון היא בחירה באיכות, עמידות, חוזק ועיצוב. כיום, העתיד בתחום הריצוף שייך לטכניקות בטון מוחלק ודקורטיבי. יותר ויותר אנשים בוחרים להחליף את ריצוף הקרמיקה בבית, במשרד, בבית העסק ובגינה בריצוף של בטון דקורטיבי.

למי זה מתאים?

סגנונות עיצוב של בית מודרני עם קווים נקיים משתלבים היטב עם ריצוף בטון מוחלק. גם הסגנון הכפרי משתלב נהדר עם השימוש בבטון המאפשר יצירת מראה של אבן טבעית. הבטון משתלב כמובן גם עם עיצוב תעשייתי במפעלים, בתי עסק, מתחמי נופש וגני אירועים. אם אתם מחפשים פתרון עיצוב חזק ועמיד היוצר מראה אחיד, אל תמהרו לבחור בקרמיקה או שיש לפני שתבחנו את דוגמאות העיצוב של הבטון הדקורטיבי.

מה חשוב לדעת לקראת התקנת הריצוף?

התקנת שכבה של בטון מוחלק על קרמיקה מחייבת אתכם בטיפול בצנרת הנמצאת מתחת לריצוף. כיום כבר לא נהוגה התקנה של צנרת ברצפת הבית. אך במידה ואצלכם ישנה עדיין צנרת מים או חשמל המותקנת ברצפה כדאי לטפל בה, לתחזק אותה ואף להעביר אותה אל תשתית חדישה יותר המותקנת בקירות הבית או מחוץ לו. לאחר התקנה של רצפת בטון לא תתאפשר גישה אל צנרת שנמצאת מתחת לריצוף.

טואול - בניית אתרים