1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. בטון מוטבע

בטון מוטבע לבית

אם אתם רואים את הבטון כחומר גלם גס ומסורבל, הגיע הזמן שתכירו את טכניקות העבודה החדשות עם בטון. חברת אחים עלאא גאה להציג עבודות בטון מוטבע ברמה גבוהה. אם עד היום התרגלתם רק לריצוף קרמיקה, כעת אתם נוכחים לדעת שיש אופציות חדשות של ריצוף המציעות עמידות, יציבות, תחזוקה קלה, נוחות שימוש ובעיקר, מראה מעוצב מרשים ומיוחד. ברוכים הבאים אל עידן חדש עם פתרונות ריצוף מתקדמים ושירות ברמה בינלאומית עם חומרי גלם איכותיים, עמידה בזמנים והתחייבות לתוצאות.

מהו בטון מוטבע?

אז החלטתם שאתם מעוניינים לדעת עוד על ריצוף בטכניקת בטון מוטבע? הגעתם למקום הנכון, אנו נסביר בקצרה מהו בטון מוטבע וכיצד מתבצעת העבודה. המראה הטבעי של הבטון האפור אותו מקבלים לאחר יציקת רצפת הבטון אינו המראה הסופי שתקבלו. אנו מנצלים את התכונות הטובות של הבטון כחומר גלם אחיד וחזק מאוד, מוסיפים את הטכנולוגיה החדשה המאפשרת עיצובים מרהיבים בבטון ויוצרים בעבורכם ריצוף מדהים. הבטון ממלא היום תפקיד של שחקן ראשי בעיצוב הבית, הוא משמש לעיצוב פנים ועיצוב חוץ. בטון מוטבע הוא בחירה בריצוף חזק, עמיד, יציב, מעוצב ואסתטי – בחירה חכמה לכל הדעות.

כיום ניתן לייצור בטכניקת בטון מוטבע סוגים שונים של ריצוף. עבודה בבטון הופכת את העוסקים בתחום להרבה יותר מצוות מקצועי שמניח אריחים. על מנת לבצע עבודות בטון דקורטיבי יש להתמקצע בענף, להכיר היטב את טכניקות העבודה החדשות ואת חומרי הגלם. חברת אחים עלאא עוסקת בתחום מזה שנים רבות, אנו מחזיקים בכל הציוד הדרוש ומיטב חומרי הגלם הדרושים להשגת התוצאות הטובות ביותר.

מה יהיה המראה הסופי?

ריצוף בטון מוטבע מתחיל ביציקת שכבה דקה של בטון על המשטח וממשיך אל עיצוב השכבה העליונה בהתאם לבקשת הלקוח. התוצאה הסופית תהיה מראה אריחי אבן ענקיים במראה טבעי, מראה מדרכה של לבנים, מראה חלק יוקרתי, מראה של אריחים קטנים ועוד. תופתעו לגלות כי ניתן לייצור מראה של אבו פראית טבעית בעזרת בטון בלבד. המראה הסופי יהיה אסתטי ובחלק מהמקרים גם עדין ויוקרתי, אך העמידות של הריצוף ונוחות השימוש בו היא של בטון.

טואול - בניית אתרים