1. דף הבית
 2. /
 3. השירותים שלנו
 4. /
 5. בטון מוטבע בומנייט

בטון מוטבע בומנייט

לאחר שנים רבות בהן עשינו שימוש רק באריחי קרמיקה לריצוף הבית וחיפוי קירות, היום כבר יש פתרונות טובים יותר. טכניקות עבודה חדישות עם בטון מחליפות בהצלחה את שיטת אריחי הקרמיקה. כל מי שכבר התקין בעבר אריחי קרמיקה מכיר את האריחים הרופפים, את השברים והשריטות האריחים ואת כאב הראש המתלווה לניסיון להחליף או לחדש חלק מהריצוף.


אם אתם מחפשים פתרון ריצוף חכם יותר לבית הגיע הזמן שתצעדו קדימה ותשאירו את אריחי הקרמיקה מאחור. ריצוף בטון בסגנון בומנייט הוא הזדמנות לקבל מראה טבעי, מעוצב וחזק. אם תמיד חלמתם על ריצוף במראה אבן טבעית יש לכם עכשיו הזדמנות להגשים את החלום. ריצוף בומנייט אידאלי לשימוש פנימי וחיצוני.

בטון מוטבע בומנייט


לחצר, לגינה ולבית – חוזק ופרקטיות בשילוב אסתטיקה ועיצוב חדשני – ברמה הגבוהה ביותר! היופי של ריצוף אמנותי עם העצמה של בטון אמתי. בטון מוטבע בומנייט, – ריצוף ללא מרצפות הפך להיות מרכיב חשוב ומשמעותי, שמשלב יופי ושימושיות, ריצוף הוא למעשה בסיס מרכזי לכל תכנון וביצוע או שיפוץ של:  

בית, ריצוף חוץ, שביל גישה,חניה, משרד, חנות, אזורי מסחר, וכן, חללים פנימיים וחיצוניים אחרים. אנחנו בריצוף חותם, מעניקים לך את המוצר החזק, החדשני והמעוצב ביותר, בתחום הריצוף היום – ריצוף בטון מוטבע בומנייט, וריצוף בטון מוחלק – ללא מרצפות.

במסגרת שירותינו אנו מספקים: 

 • ריצוף בטון מוטבע בומנייט (לחצר, לגינה וגם חניה).
 • פיתוח סביבת בריכה.
 • עיטורי וציורי בטון.
 • ועוד..

כמומחים בריצוף בטון, אנו בריצוף חותם מספקים למאות לקוחותינו המרוצים, כבר למעלה מ-15 שנה, את מיטב הידע והמיומנות בתחום ריצוף הבטון, תוך הקפדה על:

 • אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים
 • מכשור חדשני ומתקדם ביותר
 • חומרי גלם איכותיים
 • תהליך עבודה קצר, מהיר ומדויק
 • שירות מסור, אמין ואדיב – ללא פשרות.


כאשר כל אלה מייצרים עבורך ריצוף ברמה הגבוהה ביותר.

הרצפה בבית שלך (או בעסק), רחבת הכניסה, החניה, ריצוף חוץ, שבילי הגישה, ריצוף הגינה, המרפסת… חשוב לך שהריצוף יהיה חזק, עמיד לאורך שנים, קל לניקוי ולתחזוקה וכמובן מעוצב – בדיוק כפי שחלמת! שיעניק לא רק נוחות פרקטית, אלא ייצר גם אווירה, ישלים את עיצוב החלל ויותיר רושם. אנחנו בריצוף חותם, יכולים להגשים לך את כל אלה ועוד – עם ריצוף בטון מוטבע בומנייט וגם בטון מוחלק – בהתאמה אישית לצרכיך ולקו העיצובי שבחרת. 

יתרונותיו של ריצוף בבטון מוטבע

כצפוי, יתרונו הגדול של בטון מוטבע בומנייט לריצוף חוץ הוא עמידותו וחוזקו. בטון מוטבע עשוי בטון מזוין, חסון ואיתן בפני פגעים חיצוניים ומזג האוויר, ואינם מאבדים מכוחם ומיופים בחלוף השנים. בטון מוטבע אינו סובל משחיקת פניו, אין בו אריחים מופרדים שעשויים לשקוע או להתעקם באופן מסוכן, ובשל כך הוא גם אינו סובל מעשבים שוטים המבקיעים את דרכם דרך האריחים באמצע הריצוף בגינה. פיגמנט הצבע המוחדר אל בטון מוטבע עמיד ואינו דוהה. תוספת "סילר" לאיטום מבטיחה הגנה נוספת מפני חלחול ומונעת ה.יווצרות כתמים. עמידותו המרשימה הזו הופכת את הבטון המוטבע לריצוף מבוקש, שכן הוא עמיד יותר בפני פגעים אליהם חשוף ריצוף אחר.

בטון מוטבע מאפשר מגוון אפשרויות רחב של טקסטורות וצבעים, המסייע לכם להשיג את העיצוב והגוון המדויקים שרציתם עבור הריצוף. כמו כן נוח לעבוד עימו גם כשמדובר בקווים מעוגלים ובלתי שגרתיים, ולא רק במדרכה ישרה למהדרין. בנוסף, הוא זול יותר מריצוף באריחי אבן טבעית. בומנייט פיתוח מתמחה בביצוע עבודות בטון מוטבע ובטון מוחלק יחד עם ידע וחומרים של בומנייט ארה"ב.


יתרונות נוספות ל ריצוף בטון מוטבע בומנייט?

בטון מוטבע בומנייט ל ריצוף חוץ נותן מראה של אבן טבעית,באמצעות בומנייט נותן תצורת בטון ל אבנים משתלבים ו עץ.
טואול - בניית אתרים