1. דף הבית
  2. /
  3. השירותים שלנו
  4. /
  5. חיפוי בטון דק מיקרוטופינג

קיר בדוגמת קרשים – קירות בדוגמת פירוק טפסנות – בטון חשוף דמוי עץ.

בשנים האחרונות יותר ויותר אדריכלים משתמשים בבטון כאלמנט דקורטיבי בפרוייקטים. קירות בדוגמת קרשים , בטון חשוף בתבניות קרשים , בטון דמוי עץ על גבי קיר , נחשבים היום ל "טרינד החם" ביותר בעולם העיצוב.

אחים עלאא מספקים את כל העבודות של הסגנון התעשייתי החדש.


מה זה מיקרוטופינג?


חברת אחים עלאא מתמחה כבר עשרות שנים בעבודת בטון מכל סוג, לרבות שירותי מיקרוטופינג בטון. מדובר בציפוי ריצוף דקורטיבי של בטון דק בעובי של שניים עד שלושה מ"מ, עמיד ויציב במיוחד בפני שחיקה, המבוסס על מלט פולימרי שמונע חדירה וספיחה של נוזלים וחומרים נוספים לתוכו. השימוש בציפוי מיקרוטופינג מיועד לריצוף חוץ ופנים, ניתן ליישמו על כל משטח והוא עמיד בפני כל תנאי סביבה ומזג אוויר.


מהם היתרונות של חיפוי בטון דק בשיטת מיקרוטופינג?


מיקרוטופינג הפך בשנים האחרונות למבוקש בקרב אדריכלים, מעצבי פנים, מהנדסים, לקוחות פרטיים ועסקיים, קבלנים ועוד. הביקוש הרב לציפוי נובעת משורה ארוכה של יתרונות ואיכויות שחומר זה מציג:


צפיפותו של מיקרוטופינג מעניקה ציפוי חזק ועמיד במיוחד בכל תנאי מזג אוויר ובכל שינוי במזג האוויר.

את המיקרוטופינג ניתן ליישם על כל משטח בסיס קשיח, מבלי לחשוש שהוא ייסדק כמו שקורה במשטחי בטון אחרים, בין היתר בזכות כושר הדבקה מרשים, אחיד וחזק.

המיקרוטופינג מתאים לציפוי ריצוף חוץ ופנים כאחד, לחצרות בתים ומשרדים.

עיצוב מחודש של משטחים עם מיקרוטופינג אינו דורש לבנותם מחדש.

רכיבי המיקרוטופינג מונעים חדירת וספיחת נוזלים וחומרים נוספים לתוכו.

הציפוי עמיד לאורך זמן בפני שחיקה הנובעת ממגע מחומרים פעילים.

הוא מעניק שכבה של בטון דק המונעת שינוי מהותי בגובה של משטחים וריצופים.

ביד אמונה ניתן לעצב ציפוי זה בשלל אופנים ודוגמאות, ממשטח חלק ואחיד ועד לעיצובים, מרקמים ודוגמאות מיוחדות ומורכבות.

עיצוב איכותי ונכון של ציפוי מיקרוטופינג מאפשר להתאימו לכל מתחם ולכל סגנון עיצוב מבוקש או קיים.

את משטחי המיקרוטופינג ניתן לצבוע בכל גוון ובכך להעניק לו חזות ייחודית מותאמת לצבעי הסביבה בו הוא מיושם.


מתי מומלץ להשתמש במיקרוטופינג?


ציפוי מיקרוטופינג מתאים למגוון שימושים וסוגי משטחים קשיחים, בדגש על משטחים גדולים ונרחבים שיכולים להיות מחומרים שונים כמו בטון, קרמיקה, עץ ועוד. כמו כן הציפוי מתאים לשימוש חוץ ופנים עבור מבנים שונים למשל בבתים, חצרות, בתי עסק, משרדים, חנויות, חניונים, מטבחים, חדרי אמבט ושירותים ועוד. הוא מעולה ליישום במבנים חדשים וגם לחידוש ושיפוץ ריצוף בטון ישן במבני מסחר או מבנים פרטיים שסובלים מבלאי ושחיקה. הציפוי גם מעולה לעיצוב מחדש של בתים באופן מרשים ועכשווי. בנוסף ניתן ליישמו על גבי מדרגות פנים וחוץ וגם כחיפוי לקירות. 


מה מחיר חיפוי מיקרוטופינג למטר?


בחברת האחים עלאא מציעים עבור עבודות מיקרוטופינג מחיר משתלם במיוחד, לצד שירות מקצועי, מהיר יעיל ואדיב המחויב ללוחות זמנים, שיבטיח קבלת ריצוף איכותי, עמיד ואחיד העונה במדויק לדרישותיכם. המחיר של ציפוי זה נקבע לפי מטר, לפי סוג של מיקרוטופינג מבוקש, לפי מצב הריצוף הישן ורמת מורכבות ההדבקה למשטח הבסיס, מספר שכבות נדרש ועובי ציפוי מבוקש, מידת מורכבות הציפוי עצמו וכן בהתאם להגדרות התקציב שלכם.


יישום ציפוי מיקרוטופינג?


חשוב להדגיש שבכדי לזכות בציפוי מיקורוטופינג איכותי, עמיד ואחיד העונה במדויק לבקשות הלקוח, חשוב שעבודה זו תבוצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים ואחראים כפי שבחברת האחים עלאא. העבודות עצמן נדרשות בהכנת משטח הבסיס ובכיסוי המשטח במספר שכבות של מיקרוטופינג המשתנה בהתאם לדרישות הלקוח ונתוני השטח.


לאחר היישום של כל שיכבה יש צורך בפעולות של דחיסה וליטוש, המבטיחות את אחדות המשטח, עמידותו וחוזקו. בסיום השמת הציפוי מורחים עליו שכבה של סילר המספקת עוד שכבת הגנה מפני חדירה של כתמים ושחיקה, אותה כדאי לחדש אחת לכמה שנים.טואול - בניית אתרים