1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. איך בוחרים נכון חומר מדה מתפלסת

מדה מתפלסת - איך בוחרים נכון את החומר? 

כחברה מובילה בתחום עיצוב בטון, אנו מתמחים בביצוע עבודות ריצוף תוך שימוש במדה מתפלסת. החברה מכירה היטב את טכניקות העבודה ומקפידה על ביצוע כל פרויקט בצורה מקצועית, בטיחותית ומהירה. על אף שמדובר בחומר נוח לעבודה ולכאורה פשוט, עבודה עם מדה מתפלסת היא מקצוע לכל דבר. על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר, ליהנות מרמת גימור מושלמת, לקבל שירות אדיב ולדעת שהעבודה תהיה מוכנה בזמן, כדאי גם לכם לבחור בשירותי החברה.  

באיזו מדה כדאי לבחור?

השלב הראשון יהיה בחירה נכונה של חומרי גלם מתאימים ותואמים. על החומרים, כלי העבודה, הציוד ושיטת העבודה להתאים לתנאים בשטח וזה לזה. רמה גבוהה של מקצועיות בתחום מתחילה בהכרת סוגים רבים של חומרי מדה מתפלסת ובחירה בחומר המתאים ביותר בעבור כל פרויקט.  כך למשל, חומר שמתאים לריצוף בטון אינו תמיד מתאים גם לסוגים אחרים של ריצוף. חומר הבסיס של המדה יכול להיות גבס, צמנט או חומר אחר. לא כל סוגי החומר זהים, עליכם להקפיד לבחור חומר שתואם את הצרכים שלכם, את התנאים בשטח ואת שאר חומרי הגלם בפרויקט.

לא כדאי למהר להתפשר:

פשרות באיכות חומרי הגלם או מידות החומר בעבודות בנייה באות לידי ביטוי בתוצאות. אל תמהרו לבחור את חומרי הבנייה שלכם ללא היכרות מקסימלית עם מאפייני החומרים וללא התייעצות עם איש מקצוע. ההמלצה היא על ביצוע העבודה כולה באמצעות חברה מובילה ומנוסה בתחומה, חברה שתבצע בעבורכם עבודות בטון מכל הסוגים ברמה גבוהה עם דגש על עבודות מדה מתפלסת.

בכדי שתוכלו להיות רגועים בידיעה שאתם בידיים טובות הקדימו להזמין את העבודה ובקשו פירוט של כל השלבים, לוח הזמנים, העלויות והתוצאות הצפויות. עם עבודה מקצועית תוכלו להיות בטוחים ששכבת ההכנה לקראת הנחת הריצוף בטיחותית, ישרה ועבה מספיק. העבודה עם אבקת המדה תהיה פשוטה בעבור אנשי מקצוע מיומנים. עבודה עצמית עם מדה מתפלסת פחות מומלצת, רק עבודה מקצועית תאפשר לכם ליהנות מעמידות גבוהה וכל היתרונות הנוספים של החומר. יש להקפיד על הנחת שכבה דקה המכסה את המשטח כולו בצורה אחידה.

 

טואול - בניית אתרים