1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. חיפוי מדרגות בבטון

חיפוי מדרגות בבטון

כשמגיע הרגע לשפץ ולחדש את עיצוב הבית, כל שתוכלו לבקש הוא צוות מקצועי, מיומן ומנוסה שיסביר על התהליך, התוצאות, היתרונות והחסרונות בכל החלטה. הודות לשירות המסור ולרמה המקצועית הגבוהה, חברת האחים עלאא היא הבחירה הנכונה. שימוש בחומרי גלם איכותיים יחד עם ניסיון רב ושימוש בטכניקות עבודה חדישות מבטיחים את התוצאות הטובות ביותר. הצוות מקצועי, אחראי ומסור לעבודתו – מה שאומר שאתם זוכים לעבוד עם אנשי מקצוע שיספקו לכם את התוצאות הטובות ביותר.

עבודות בטון הן מקצוע לכל דבר – המקצוע של האחים עלאא. חיפוי מדרגות בבטון הוא הזדמנות להפוך כל גרם מדרגות ביתי מעוצב, יציב, עמיד ומלא סגנון. עבודות חיפוי מדרגות בבטון מתבצעות היום במבנים פרטיים ומבנים מסחריים בכל רחבי הארץ והעולם. השימוש בחיפוי בטון במדרגות מאפשר יצירת מראה אחיד בין המדרגות לבין הריצוף בקומה העליונה והתחתונה.

יתרונות של חיפוי מדרגות בבטון

שימוש באריחי קרמיקה לחיפוי מדרגות יוצר כמעט תמיד קושי כאשר מידת האריחים אינה תואמת את מידת המדרגות. על מנת להתקין את הקרמיקה יש צורך בחיתוך של האריחים שכמעט תמיד מסתיים בכמה אריחים שבורים או עקומים. ההחלטה לבחור חיפוי מדרגות עשוי בטון היא בחירה במראה אחיד ומרהיב. אם תרצו בכל זאת מראה של אריחים, ניתן לייצור מראה כזה גם תוך שימוש בשכבת בטון אחידה ויציבה. טכניקות העבודה המתקדמות בתחום מאפשרות גם מראה של גרם מדרגות מרחף.

כיצד יוצרים את המראה הסופי?

אם אתם נתקלים לראשונה בעבודה עם בטון דקורטיבי, אתם בוודאי מתקשים להבין כיצד אותו שק בטון אפור וחסר כל חן הופך לריצוף הבטון הדקורטיבי בו בחרתם. העבודה מתחילה ביציקה של שכבת בטון דקה לציפוי אחיד של המדרגות כולן. אותה שכבת בטון אפורה הופכת לריצוף הדקורטיבי שבחרתם תוך שימוש נכון בחומרי צריבה וצביעה. עם סיום העבודה קשה יהיה לתאר שהבסיס לריצוף המרהיב והמעוצב שמולכם הוא שכבת בטון אפורה וחסרת חן.

חיפוי של מדרגות בבטון מתאים לציפוי מדרגות בתוך הבית, מדרגות חוץ, מדרגות מרחפות, העבודה מתבצעת ללא צורך בפירוק של המדרגות הקיימות. הגימור הסופי מבטיח שימוש בטיחותי במדרגות (מתאים לילדים ולבתי עסק).

טואול - בניית אתרים