1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. מהי מדה מתפלסת דקורטיבית ומתי היא מתאימה

מדה מתפלסת דקורטיבית - מהי?

אם הגעתם לכאן אתם כנראה מחפשים מידע על מדה מתפלסת דקורטיבית בעבור שיפוץ הריצוף בבית או בבית העסק. המדה הדקורטיבית היא למעשה ציפוי ייחודי לרצפת הבית/הגינה בעובי של 3-5 מילימטר. התוצאה הסופית תהיה רצפה דקורטיבית במראה אחיד, חלק, יוקרתי ומושלם. אם אתם לא מחפשים תחליף לאריחים, ריצוף מדה מתפלסת דקורטיבית הוא הפתרון האידאלי בעבורכם.

מהי מדה מתפלסת דקורטיבית?

החומר משמש בבסיסו לפילוס (יישור) והכנה של משטחים לקראת התקנת ריצוף. את המדה המתפלסת נהוג להתקין מתחת לריצוף, היא אינה נראית לעין. מדה מתפלסת דקורטיבית ממלאת תפקיד אחר. היא משמשת יחד עם עוד ציפוי שכבה עליונה של ריצוף החדר. תהליכים מודרניים מיוחדים של יישור, הברקה וציפוי הופכים את המדה לריצוף אחיד, מבריק, יוקרתי ומרהיב. מעצבים רבים בכל רחבי העולם המערבי ממליצים היום על מדה מתפלסת דקורטיבית כפתרון ראשי לעיצוב רצפת הבית.

איך עובדים עם מדה מתפלסת?

בעבור אנשי מקצוע, עבודה עם מדה מתפלסת רגילה או מדה מתפלסת דקורטיבית, נחשבת לדבר שבשגרה. צוות מקצועי בתחום עיצוב בטון יצליח להשלים במהירות עבודות פשוטות ומורכבות כאחד. הניסיון הרב יחד עם הציוד הנכון הופכים גם תהליכים מורכבים לפשוטים.

העבודה עם המדה היא עבודה עם אבקה. החומר נמכר בצורה אבקה אותה יש לערבב עם מים. השלב הראשון יהיה פיזור שכבה דקה של מדה במתחם העבודה. השלב השני יהיה ערבוב החומר עם מים. כעת, כל שעליכם לעשות הוא להמתין עד לשלב בו החומר מגיע לשיווי משקל, מיישר את עצמו ומתפקד כפלס של הרצפה. לאחר ייבוש מלא של החומר ניתן להניח את אריחי הריצוף בראש שקט בידיעה שהמשטח ישר. מדה מתפלסת דקורטיבית משמשת שכבת ריצוף עליונה אותה מכסים בציפוי מיוחד ללא אריחים.

רצפת מדה מתפלסת הפכה בשנים האחרונות לטרנד של ממש. היא נחשבת לפתרון ריצוף אופנתי, מיוחד, יוקרתי ומפתיע. יש לכם הזדמנות לשדרג את עיצוב הבית עם פתרון ריצוף חדשני שלא רואים בכל בית. המילה האחרונה בתחום עיצוב הפנים שייכת לבטון. לאחר שנים רבות בהן הבטון נחשב לחומר גס ומכוער, היום הוא נחשב דקורטיבי ומעניין.

 

טואול - בניית אתרים