1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. מדה מתפלסת סיקה

תשתית מדה מתפלסת סיקה – מה חשוב שתדעו?

התוצאה הסופית שמתקבלת לאחר התקנה מקצועית של מדה מתפלסת סיקה היא מראה נקי, יוקרתי ומלא סגנון. אם אתם מחפשים את הדרך לעצב את הבית או את המתחם העסקי בצורה ייצוגית ומרהיבה, שימוש במדה מתפלסת ישיג בעבורכם את המטרה. אפשרויות העבודה עם מדה מתפלסת הן רבות ומגוונות. ניתן למצוא מבחר גדול של צבעים, עיצובים וטקסטורות. כמו כן, ניתן יהיה לקבוע את עובי המדה.

מחירים של מדה מתפלסת

עלות העבודה מושפעת באופן ישיר מהעלויות של חומרי הגלם, כמויות של חומרים ומורכבות העבודה. יהיו עבודות בהן כמות חומר הגלם תהיה קטנה לעומת עבודות בהן יהיה צורך בשכבה עבה יותר של מדה, ובהתאם לכך גם לכמות גדולה יותר של חומר. היכולות המקצועיות, ההכשרה והניסיון של החברה משמעותי גם כן לקביעת המחיר. ההמלצה בעבור עיצוב הבית הפרטי שלכם או בית העסק היא חברה מקצועית בעל מוניטין ושם בתחום עיצוב הבטון. אל תמהרו להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

מתי כדאי להשתמש במדה מתפלסת?

שימוש באבקת המדה על פני משטחי בטון חיוני לפילוס ויישור השטח כהכנה לקראת הנחת אריחי הריצוף. הדרך בה מדה מתפלסת סיקה יודעת לפלס את עצמה מהווה יתרון משמעותי. ללא טרחה רבה תוכלו להיות בטוחים כי השטח מפולס ומוכן לקראת השלב הבא. כל שעליכם לעשות הוא לפזר את האבקה, להוסיף את כמות המים הנכונה ולהמתין לייבוש מלא. ניתן לעשות שימוש בחומר עם משטחי בטון, שיש, אבן, קרמיקה, פרקט ועוד. אלו שבוחרים בשכבת מדה מתפלסת כפתרון לריצוף הבית מגלים רצפה במראה יוקרתי שאינה נשחקת במהרה.

מהי מדה מתפלסת סיקה?

מדה מתפלסת סיקה משמשת בשנים האחרונות כמעט כל עבודת שיפוץ לריצוף מבנים. החומר שמביא עמו יתרונות רבים הפך לטרנד של ממש בעולם העיצוב. לאחר שנים רבות בהן השימוש במדה מתפלסת היה רק ליישור משטחים, היום החומר כבר ידוע כאופציה לריצוף דקורטיבי בעל מראה יוקרתי ואופנתי.

מדה מתפלסת סיקה מתאימה לשימוש עם משטחי בטון, אבן טבעית, אריחי קרמיקה, גרניט, אבן, PVC, שטיחים מקיר לקיר, רצפת עץ. התוצאה שתתקבל תהיה מראה אחיד, פילוס, ייבוש מהיר ועמידות מרבית. ניתן להניח שכבה בעובי של עד 30 מ"מ.

טואול - בניית אתרים