1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. מיקרוטופינג

מיקרוטופינג

ריצוף לבית כדאי לבסס בראש ובראשונה על שימוש בחומרי גלם איכותיים ועמידים. על סוג הריצוף בו נבחר לשאת משקל משמעותי במהלך היום ולגלות עמידות בפני לחות ותנאים של חום וקור. הבחירה בחומר גלם חזק ונכון לשימוש בעבור ריצוף, היא זו שמבטיחה לכם עמידות ארוכת טווח, שימוש נוח ועיצוב מרהיב ששומר על מראה חדש גם לאחר כמה שנים.

אם הגעתם לכאן אתם כנראה מחפשים מידע על שירות מיקרוטופינג לריצוף בטון מודרני של האחים עלאא. ציפוי מיקרוטופינג מבוסס שימוש במלט פולימרי ליצירת שכבת ציפוי דקה (תשתית בטון של 2-3 מ"מ). שכבת המיקרוטופינג, על אף היותה דקה,  יציבה ועמידה מאוד בפני שחיקה. השימוש בה מתאים למגוון רב של משטחי בסיס ולכל תנאי מזג האוויר. רצפת בטון עם שכבת מיקרוטופינג מתאימה לשימוש חיצוני ופנימי כאחד.

חידוש רצפת בטון ישנה

שימוש בשיטת מיקרוטופינג אידאלי במקרים בהם יש צורך בחידוש או עיצוב מחדש של רצפת בטון קיימת. למעשה, ניתן לחדש כך את כל סוגי הרצפות בבית, בגינה ובמשרד. כל עוד מכינים נכון את השטח ומשתמשים נכון בחומרי הגלם, ניתן לבצע הדבקה מוצלחת על כל סוג של משטח.

המיקרוטופינג מושלם עבור עבודות שיפוץ או חידוש של בטון ישן, ויכול גם לשמש כבסיס שטח של בניית מבנה חדש. כושר ההדבקה של המיקרוטופינג מבטיח חיבור חזק ואחיד עם כל סוג של מצע קשיח. תופתעו לגלות כמה בקלות אפשר לחדש מבנים ולהפוך אותם מעוצבים ומודרניים.

הבחירה באנשי המקצוע הנכונים

חברת האחים עלאא החלקת בטון מחזיקה בניסיון המקצועי הדרוש להשגת התוצאות הטובות ביותר. אם חשוב לכם לקבל שירות אדיב, תמורה מלאה בעד כספכם, עבודה המתנהלת תוך עמידה בזמנים ושיתוף פעולה יחד עמכם, השירות של האחים עלאא הוא המתאים ביותר. כחברה מובילה בתחומה, בכל פרויקט יושם דגש על איכות חומרי הגלם, שימוש בטכניקות העבודה החדישות ביותר ואיכות בלתי מתפשרת של העבודה כולה מתחילתה ועד סופה. היום כבר לא מחכים למענה של איש מקצוע שבועיים – מתקשרים אל האחים עלאא ומתחילים לחדש את הריצוף לבית במהרה.

טואול - בניית אתרים באינטרנט