1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. קיר בטון

קיר בטון כאפקט לעיצוב הבית כולו

אם חשבתם עד היום שקיר בטון הוא קיר אפור במראה גס ונטול כל סגנון, אנו מזמינים אתכם להתרשם מעבודות הבטון המודרניות של האחים עלאא. קיר בטון בעידן המודרני הוא הרבה יותר מעוד קיר פשוט וחזק. טכניקות חדישות מאפשרות את החלקת הבטון, יצירת טקסטורות מיוחדות, צבעים, גימור, עיצובים ועוד. קירות בטון מעוצבים מובילים היום את קו העיצוב בדירות היוקרה ובמתחמי עסקים מעוצבים.

הבסיס לקיר בטון מעוצב הוא שכבת בטון דקה של כ-3 מילימטרים. השכבה ניתנת להתקנה על גבי כל סוגי הקירות. ההקפדה על שכבה דקה בת 3 מילימטרים בלבד מבטיחה את שימוש מלוא השטח הקיים בחדר. לאחר התקנת שכבת הבסיס מתחילה עבודה עם גוונים, טקסטורות, סיבים ושאר חומרים מיוחדים היוצרים את המראה המרהיב הסופי.

תוספת של קיר בטון לבית

אם אתם אוהבים את המראה המיוחד של הבטון תוכלו לעצב קיר אחד בבית בסגנון המודרני החדש ולהפוך אותו לאלמנט דומיננטי. בבתי מגורים רגילים, עיצוב של קיר אחד בלבד ישדרג את עיצוב הבית כולו. ניתן לשלב קירות בטון מעוצבים בסלון הבית, בפינת האוכל, בחדרי שינה ובכניסה לבית.

חברת האחים עלאא החלקת בטון מובילה את שוק הבטון האדריכלי המודרני בישראל עם פתרונות מיוחדים, עיצובים מרהיבים ותוצאות שמדברות בעד עצמן. ההשקעה בכל פרויקט ניכרת גם בתוצאה הסופית וגם בשביעות הרצון ש הלקוח. קיר בטון בעיצוב של האחים עלאא יהיה קיר קל, חזק, עמיד, מעוצב, נעים לעין ועשוי חומרי גלם איכותיים. המחויבות של האחים עלאא לשימוש בחומרי גלם איכותיים היא זו שמבטיחה לכם עמידות מלאה של הקיר בכל תנאי מזג אוויר (גם אם אתם גרים קרוב לים). חיפוי קיר בבטון מתאים לכל סוגי הקירות, כל המידות וכל טקסטורה קיימת.

התקנת שכבת בטון על גבי קירות קיימים תהיה גם הזדמנות לחזק את הקיר ולהפוך אותו עמיד יותר. עיצובי הבטון המודרניים מתאימים לכל סגנון עיצוב קיים. דגמים המדמים מראה של אבן טבעית או בריקים משתלבים נהדר עם סגנון עיצוב כפרי ביתי. השקעה שלכם בעיצוב של קיר אחד בבית עם חיפוי בטון מודרני תיצור אפקט משמעותי לעיצוב הבית כולו.

טואול - בניית אתרים